header image

 
 

Beseda v Hurbanove 16. 4. 2015

Fotografie z knižnej besedy, ktorá sa uskutočnila 16. apríla 2015 v priestoroch Slovenskej ústrednej hvezdárne v Hurbanove. Predstavila som svoje knihy a s účastníkmi besedy sme hovorili okrem iného aj o tom, akí autori ma pri tvorbe ovplyvnili, či spisovatelia musia mať radi sloh a školu všeobecne, prečo som išla študovať biológiu a ako ma štúdium na vysokej škole či na PŠA v Hurbanove inšpirovalo, či sa v mojej tvorbe odráža aj môj život, alebo prečo píšem o mimozemšťanoch, keď v nich neverím.

Autorom všetkých fotografií je Peter Dolinský.

Pár úvodných otázok a odpovedí s moderátorkou Drahuškou Výbochovou

Pár úvodných otázok a odpovedí s moderátorkou Drahuškou Výbochovou

Otázky publika

Otázky publika

7d2_3926

Čítanie úryvku

Čítanie úryvku

Konzultácia otázok so začínajúcimi autormi

Konzultácia otázok so začínajúcimi autormi

Na záver zopár podpisov

Na záver zopár podpisov

 

Mohlo by vás zaujímaťLiterárne akcie Fotoalbum


Napísať odpoveď

Tip 1: Aby ste predišli možnej strate komentára pri posielaní, napíšte si ho, prosím, do textového editora a sem ho iba prekopírujte.

Tip 2: Pred odoslaním obnovte CAPTCHA príklad stlačením na šípky napravo.

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Časový limit vypršal, obnovte prosím CAPTCHA príklad.


 

© 2014 – 2024 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz. Stránky archivované Národnou knižnicou SR.