header image

 
 

Snehové výtvory

Staršia časť fotografií bola po prvýkrát zverejnená na www.enigma.sk 8. 2. 2013

 

Keď je vhodné počasie (veľa správne odmäknutého snehu), lopata a chuť, krátim si čas aj takto. Fotografie z rokov 2003-2022.
Mohlo by vás zaujímaťMoja výtvarná tvorba


Napísať odpoveď

Tip 1: Aby ste predišli možnej strate komentára pri posielaní, napíšte si ho, prosím, do textového editora a sem ho iba prekopírujte.

Tip 2: Pred odoslaním obnovte CAPTCHA príklad stlačením na šípky napravo.

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Časový limit vypršal, obnovte prosím CAPTCHA príklad.

Komentárov: 7     Upozornenia: 0

Autor Tomi Lee TRNíK Po jan 30th 2017 at 8:02 pm  

uff, toľko vecí zvládaš, až prudko neuveriteľné, začínam veriť v reinkarnáciu:) Stegosaurus maximus TOP. Apropo, nabudúce skús experimentovať s farbami, napríklad okolo toho Stegosaurusa nasypať popol, alebo použiť nejaké prírodné farbivo ako kečup, keď vytvoríš veľké gýčové zlomené srdce:) a pod to popolom napíšeš: „Ďakujem SVK muž!“

Autor Adhara Po jan 30th 2017 at 10:27 pm  

Ďakujem. Dúfam, že si si všimol aj rozpätie rokov, z ktorých sú fotky, čiže je jasné, že som to nepostavila za večer. :-) Bežne dám len jeden takýto kúsok ročne, len z roku 2013 sú tri, lebo som bola vtedy nezamestnaná a zároveň napadlo veľa snehu.
Farbivo sa prieči môjmu vkusu, mám rada, keď je stavba taká čistučká bielučká. Preto tiež veľmi nerada používam konáriky, uhlíky a iné bežné „výzdoby“ snehuliakov (mrkva v tlame zajaca je výnimkou). A to s tým SVK mužom som nejako nepochopila. :-)

Autor Tomi Lee TRNíK Ut jan 31st 2017 at 11:40 am  

všimol, ale aj som si všimol romány, blogy, wikipediu atd… _ _ _ ironické poďakovanie SVK (slovenským) mužom je narážka na tvoje skúsenosti s nimi na webe:)

Autor Adhara Ut jan 31st 2017 at 12:44 pm  

Ale urobiť z toho zlomené srdce mi pripadá trochu prehnané. :-) Srdce vie skôr zlomiť ten, čo sa správa milo, príkladne, a potom sa zmení na chrapúňa. Hentí sa správali ako chrapúni už od začiatku, preto mi nemohli nič zlomiť. :-)

Autor Mroks Št feb 8th 2018 at 4:20 pm  

S „vynoveným jednorožcom“ Ti už chýba iba meč do ruky a môžeš pomáhať Jonovi Snehovi bojovať s „bielymi chodcami“. :-)
… a ešte aj ten „zlovlk“.
Škoda len, že toto teplé počasie Tvojim sochám veľmi nepraje.

Autor Adhara Pi feb 9th 2018 at 11:35 am  

Hádam do seriálu nenasadili jednorožcov! :-) A že prečo preferujem knihu… a ten chudák psík by muche neublížil, od zlovlka má ďaleko. :-)

Veru, zase jedna zo strašne teplých zím. Síce som stihla nadpriemerný počet stavieb, ale snehu sa mi celkovo máli. Nedá sa chodiť ani na zimné túry, trepať sa niekam v blate a ohavne spustnutej prírode bez diskrétnej bielej prikrývky ma neláka. Začínam celkom seriózne uvažovať o sťahovaní sa do vyššej nadmorskej výšky.

Autor Mroks Pi feb 9th 2018 at 12:22 pm  

Môžeš byť kľudná, v seriáli sa zatiaľ žiadni jednorožci neobjavili. Zato sa tam dejú inakšie „divočiny“. :-D
… a G. R. R. Martin na nás čitateľov zvysoka kašle. My sa toho pokračovania asi ani nedočkáme … :-)


 

© 2014 – 2024 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz. Stránky archivované Národnou knižnicou SR.