header image

 
 

Podujatia, na ktorých ma stretnete

Zoznam bude priebežne aktualizovaný, informácie spresňované


Kremnické gagy

Krst románu Tristodesať kelvinov odložený predbežne na septemberHlavná stránka


Napísať odpoveď

Tip 1: Aby ste predišli možnej strate komentára pri posielaní, napíšte si ho, prosím, do textového editora a sem ho iba prekopírujte.

Tip 2: Pred odoslaním obnovte CAPTCHA príklad stlačením na šípky napravo.

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Časový limit vypršal, obnovte prosím CAPTCHA príklad.

Komentárov: 9     Upozornenia: 0

Autor Tomi Lee TRNíK St mar 15th 2017 at 12:17 pm  

Toho 25. 3. AnimeShow 2017, máš v BA čas aj na krátku prechádzku po BA
(napríklad: eurovea – most Apollo – aupark – staro nový most)?

Prípadne, ak by si chcela zdokumentovať (pofotiť) tvoju prednášku,
viem si nájsť čas. Teda ak dostaneš na to ViP vsupenku :)

Autor Adhara St mar 15th 2017 at 3:46 pm  

Prechádzka? Asi aj hej. Aj fotodokumentácia akcie by sa mi zišla, len neviem, či zoženiem tú VIP vstupenku. :-)

Autor Luboš St jan 31st 2018 at 6:10 pm  

Dobrý den,
bude možné si na PragoFFest nechat podepsat Nula Kelvinov?
Teda pokud si vzpomenu, kam jsem ho uložil a vadí-li, že mám rozpadlou vazbu, tak v tom případě jsem nic neřekl, ale ta vazba fakt moc nedržela.
Luboš.

Autor Adhara St jan 31st 2018 at 9:07 pm  

Áno, samozrejme. Tá rozpadnutá väzba ma mrzí, sťažujú sa na ňu viacerí, ale ja som na typ väzby vôbec nemala vplyv. Snáď sa raz dočkáme druhého vydania, ktoré odstráni – okrem iných – aj tento nedostatok. :-)

Autor Peter Molnár Ut feb 18th 2020 at 5:59 am  

Príď niekedy aj do Prešova na PegasCon. :-) Ja som naň tohto roku chcel ísť s kratšou prednáškou, ale teraz je už neskoro vybavovať to (popravde, hoci mi už dvakrát vysvetľovali, kde je prihláška na prednášky, doteraz som ju akosi nedokázal nájsť, ach). A nie som si istý, či mi vyjde návšteva na tento ročník, hoci chcem na PC ísť už niekoľko rokov. Tak, hádam sa podarí aspoň to, a prednáška povedzme o rok, keď si ju poriadne pripravím.

Tak či onak, nech sa ti darí. :-)

Autor Adhara Ut feb 18th 2020 at 10:01 am  

Ja by som prišla, ale nikto ma nepozval. :-) Každopádne, mám zopár námetov na nové, max. hodinové prednášky, ktoré by sa týkali toho, ako písať realistickejšiu sci-fi.

Autor Martin Pi jún 11th 2021 at 8:21 am  

Včerajšia prednáška bola naozaj zaujímavá. Aj s poznaním zaujímavého faktu, že existujú fanúšikovia sci-fi z publika, ktorí si neuvedomujú rozdiel medzi elektromagnetickým a zvukovým vlnením. Rozbilo to moju predstavu o tom, že každý čitateľ sci-fi je tak trochu Sheldon Cooper :-)

Autor Adhara Po jún 14th 2021 at 10:06 am  

Vďaka. Pochvala ma príjemne prekvapila, myslela som, že pre niekoho ako vy bude prednáška o takých základoch veľká nuda. :-)

Autor Martin Po jún 14th 2021 at 8:55 pm  

Nuda to nebola. Veci, ktoré som poznal, boli zaujímavo prezentované. Dozvedel som sa aj pár nových faktov, napríklad z konštrukcie raketoplánov. Tam nie som až tak “doma, mojou “srdcovkou” je hlavne program Apollo.


 

© 2014 – 2024 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz. Stránky archivované Národnou knižnicou SR.