header image

 
 

Wikipédia

V roku 2006 som objavila projekt slovenskej Wikipédie a zaregistrovala som sa na ňom pod pseudonymom Eryn Blaireová. V priebehu rokov na nej mojou činnosťou vznikli desiatky rozsiahlejších a stovky kratších článkov. Okrem toho som zakladateľkou a údržbárkou Wikiportálov Kozmonautika (od r. 2007) a Slnečná sústava (od r. 2008) a v súčasnosti jedinou údržbárkou portálov Astronómia (od r. 2006) a Biológia (od r.  2007). Zoznam mojich väčších článkov nájdete tu, všetky moje príspevky na slovenskej Wikipédii (s výnimkou niekoľkých, ktoré som robila neprihlásená), sú tu.

 

Wikiblog

Ako wiki funguje

Čo na wiki nefunguje

Moja redaktorská história

Zoznam mojich článkov prenesených na tieto stránky

Niektoré z nich úzko súvisia s tunajšími témami. Zopár je ich v podobe, v akej sa na Wikipédii už nenachádzajú, pretože boli – či už mnou alebo inými redaktormi – výrazne pozmenené. Ani ostatné články však nie sú na tieto stránky prebraté presne v pôvodnej podobe, ale sú z technických či iných dôvodov upravené.

Astronómia

Kozmonautika

BiológiaWikipédia


Napísať odpoveď

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


 

© 2014 – 2019 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz.