header image

 
 

i-ASTRIN

Články napísané pre server i-ASTRIN (dnes Astrin) – pre prílohu stránok Krajskej hvezdárne a planetária Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom. Nájdete tu odkazy na všetky moje publikované články od apríla 2013 do apríla 2021. Po apríli 2021 sa sem pridávajú už len vybrané články, síce vytvorené pre Astrin, ale duplicitne nahraté na server adhara.sk.

Keďže počet článkov presahuje stovku, sú rozdelené podľa viacerých kritérií. Môžete si pozrieť zoznam a anotácie článkov v chronologickom poradí, alebo rozdelenie článkov do tematických kategórií podobných tým, do ktorých sú zaradené aj v rámci samotného servera Astrin.

Kategórie:

 

Ak je téma článku vhodná do viacerých kategórií, článok je zaradený vo viacerých zoznamoch.

Mohlo by vás zaujímaťPopulárna veda


Napísať odpoveď

Tip 1: Aby ste predišli možnej strate komentára pri posielaní, napíšte si ho, prosím, do textového editora a sem ho iba prekopírujte.

Tip 2: Pred odoslaním obnovte CAPTCHA príklad stlačením na šípky napravo.

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Časový limit vypršal, obnovte prosím CAPTCHA príklad.


 

© 2014 – 2022 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz.