header image

 
 

Predaj dekorácií

Ponúkam na predaj vlastnoručne vyrábané vence, svietniky, prívesky. Všetky moje výrobky sú 100 % ručná práca. Každý je neopakovateľný originál, aj keď si v hrubých rysoch môžu byť podobné. Vence sú prevažne z prírodných materiálov (živé šišky, machy, lišajníky, čečina, suché plody…).

Pri osobnom odbere odmena!

Kategórie predaja

  1. Hotové výrobky – každý existuje len v jedinom exemplári a ide o vlastný dizajn. Momentálne v predaji:

Lepšie popisy tohto tovaru (veľkosť, materiál, fotografie z iných uhlov…) nájdete tu.

 

2. Náramky a prívesky na zákazku. Prívesky na kľúče, nábytok, tašky. Dĺžka 13 – 17 cm. Farby pletenej časti podľa vlastného výberu! Počet farieb 2 – 6, vzácne až do 8, zakončenie plastovými alebo drevenými korálikmi. Cena 3,50 za kus.

Všetky prívesky s výnimkou prvého sprava pripravené na predaj

Ako objednávať

Pošlite na adhara(zavináč)volny.cz e-mail. V prípade 1 pošlite číslo želaného výrobku/výrobkov z katalógu, v prípade 2 pošlite opis želaného výrobku/výrobkov.

Spôsoby platby

  1. Osobný odber. V dopredu dohodnutom termíne sa zastavte po tovar v Žiari nad Hronom alebo v Kremnici, uhraďte sumu v hotovosti a nemáte žiadne ďalšie výdavky.
  2. Na dobierku. V takomto prípade sa cena každej objednávky zvyšuje o 4,20 eur za poštovné a dobierku. Nezabudnite v objednávacom e-maili uviesť adresu.
  3. Platbou vopred prevodom na účet SK0283605207004200585523. V takomto prípade sa cena každej objednávky zvyšuje o 3,70 eur za poštovné. Nezabudnite v objednávacom e-maili uviesť adresu.

Na e-mailovej adrese adhara(zavináč)volny.cz rada zodpoviem aj Vaše prípadné otázky a na požiadanie poskytnem obrázky výrobkov vo vyššom rozlíšení.

Mohlo by vás zaujímať

 Predaj dekorácií


Napísať odpoveď

Tip 1: Aby ste predišli možnej strate komentára pri posielaní, napíšte si ho, prosím, do textového editora a sem ho iba prekopírujte.

Tip 2: Pred odoslaním obnovte CAPTCHA príklad stlačením na šípky napravo.

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Časový limit vypršal, obnovte prosím CAPTCHA príklad.


 

© 2014 – 2024 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz. Stránky archivované Národnou knižnicou SR.