header image

 
 

Ja na webe

Nie som online každý deň, najmä cez víkendy nie. Ak mi pošlete správu, môže preto trvať nejaký čas, kým odo mňa dostanete odpoveď.

Ak neodpovedám ani po dlhšej dobe (ktorá je úmerná dĺžke správy), je možné, že váš mail sa nedopatrením dostal do spamu alebo sa úplne stratil. Neváhajte mi preto napísať znova.

Moje obrazovo-zvukové online aktivity

Momentálne aktívne kontá

 

Sociálne siete

  • Konto na Pinterest, v ktorom sa delím o svoje kresby a dekorácie a zároveň zbieram nové nápady
  • Na Facebooku mi síce jeden môj známy vytvoril konto pod menom Jane Adhara, ale používam ho iba na komunikáciu s osobami, na ktoré nemám iný kontakt.
  • Instagram – vytvorené konto, pridaných pár príspevkov, ale z neznámej príčiny mi zo dňa na deň začalo odopierať prihlásenie (a nápoveda zlyhala)
  • Linkedin – mám tu konto už pár rokov, ale ešte sa mi nepodarilo zistiť, na čo je to dobré
  • Twitter – skúšam, prispievam, neviete mi poradiť, ako získať sledovateľov?

Neaktívne kontá

 

Napísali o mne

Rozhovory


Internet je veľmi premenlivým miestom, preto sa môže stať, že nejaký z externých odkazov nebude fungovať. Ak narazíte na nefunkčný, prípadne na nejaký, ktorý očividne nevedie tam, kam by mal, smelo ma na to upozornite!Ja na webe


Napísať odpoveď

Tip 1: Aby ste predišli možnej strate komentára pri posielaní, napíšte si ho, prosím, do textového editora a sem ho iba prekopírujte.

Tip 2: Pred odoslaním obnovte CAPTCHA príklad stlačením na šípky napravo.

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Časový limit vypršal, obnovte prosím CAPTCHA príklad.


 

© 2014 – 2024 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz. Stránky archivované Národnou knižnicou SR.