header image

 
 

Moja literárna tvorba

Všetka moja próza skompletizovaná od začiatku strednej školy, čo považujem za svoj skutočný literárny počiatok. Každá tu uvedená práca je napísaná od začiatku do konca, aj keď nie vždy sa dá považovať za dokončenú. Úroveň je rôznorodá. Niektoré texty sú zverejnené priamo na týchto stránkach, iné odkazujú na servery, kde si ich možno kúpiť alebo prečítať.

 

 


Hľadám testovacích čitateľov

Písanie a ja

Mohlo by vás zaujímaťMoja literárna tvorba


Napísať odpoveď

Tip 1: Aby ste predišli možnej strate komentára pri posielaní, napíšte si ho, prosím, do textového editora a sem ho iba prekopírujte.

Tip 2: Pred odoslaním obnovte CAPTCHA príklad stlačením na šípky napravo.

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Časový limit vypršal, obnovte prosím CAPTCHA príklad.

Komentárov: 7     Upozornenia: 0

Autor Luboš Po jan 2nd 2017 at 5:51 am  

Dobrý den,
chtěl jsem se optat na román Tristodesať Kelvinov, v knihkupectvích jsem ho stále nepotkal a ani mi ho neobjednají (nevědí kde), při hledání na internetu jsem nebyl o nic úspěšnější. Bylo by možné mi poslat informaci, kde ho lze sehnat.
Mnohokráte děkuji.
S pozdravem a přáním hezkého dne L.R.

Autor Adhara Po jan 2nd 2017 at 2:11 pm  

Dobrý deň. Vďaka za váš záujem. Román Tristodesať kelvinov nemožno kúpiť z jednoduchého dôvodu, že ešte nebol vydaný. Vydané sú len tie moje texty, u ktorých je uvedené „publikované“. Dokonca som ho zatiaľ vydavateľstvu ani neponúkla – je to príliš čerstvý rukopis, na ktorom mám v úmysle ešte trochu pracovať. Pokiaľ by vám ale postačila elektronická verzia rukopisu (formát doc alebo PDF) a neprekážalo by vám zopár prípadných preklepov a iných nedostatkov, napíšte mi prosím, na doleuvedený mail, a môžeme sa dohodnúť.

Autor Luboš Pi jan 6th 2017 at 10:23 am  

Dobrý den,
moje chyba, nějak jsem předpokládal, že termín v závorce je rok vydání. Omlouvám se. Každopádně co se týče románu jako takového, bylo by fajn vidět předtiskovou verzi, ale počkám si jako každý, až bude kniha vydaná.
Děkuji.
S pozdravem LR.
ps.: Matně si pamatuji, že u Nula Kelvinov mi tam nějak neseděla ta vychovatelka, co si neměla nic pamatovat, bylo by fajn kdyby se to ve druhém díle nějak opravilo, ale třeba se pletu, četl jsem ho už před delším časem.

Autor Adhara Pi jan 6th 2017 at 11:15 am  

Teší ma váš záujem, len sa obávam, že neviem zaručiť, či sa publikovanej verzie dočkáte. Ja pre jej vydanie urobím všetko, ale nie je to ani zďaleka len v mojich rukách. A ak aj vyjde, bude to naozaj dlhé čakanie, nakoľko prvý román sa mi podarilo publikovať až dva roky po napísaní a ďalšie dva až po štyroch rokoch od ich napísania. Na základe týchto skúseností sa zdá, že najskorší termín vydania Tristodesať kelvinov bude rok 2018.

Čo sa týka tej Davidovej vychovávateľky, áno, máte pravdu. Bola to logická nezrovnalosť, ktorá bude v druhom dieli vysvetlená a ktorá je jedným z dôvodov, prečo by som chcela publikovať aj toto voľné pokračovanie.

Autor Palo G. St mar 25th 2020 at 4:40 pm  

Nedavno som cital tvoju poviedku Granatovy vesmir. Opat velmi zaujimava myslienka, ktora je v sucasnej dobe celkom aktualna….
Bez toho, aby som chcel nejak urazit ostatnych autorov, musim povedat, ze tvoja poviedka bola jedna z najlepsich (ak nie uplne najlepsia) v celej zbierke Dotyky buducnosti. Len tak dalej!

Autor Adhara Št mar 26th 2020 at 12:40 pm  

Ďakujem, potešil si ma. Mnohí tvrdia, že myšlienka tejto poviedky je otrepaná a stará, nuž ale aj tá poviedka je dosť stará.

Autor Hasalová Pi máj 29th 2020 at 9:05 pm  

Dobrý den,
zaujala nás Vaše literární tvorba a moc rádi bychom něco od Vás vydali v našem nakladatelství.
Jako Splendidum družstvo jsme se v tomto roce rozhodli rozšířit předmět podnikání o nakladatelskou činnost se zaměřením na vydávání kvalitních e-knih různého žánru.
E-knihy vydáváme ZDARMA ve formátu PDF, MOBI, ePub 3 (ke každému formátu zvlášť je přiřazeno ISBN) a autor získává z čistého zisku 60 % autorský honorář.
Máme uzavřenou smlouvu s předními distributory, takže se Vaše kniha dostane do níže uvedených eshopů.
Proplácení provize probíhá jednou za půl roku na základě vyúčtování, které nám posílají distributoři. Naše nakladatelství s autorem uzavírá licenční smlouvu podle znění zákona 89/2012 Sb.-OBČANSKÝ ZÁKONÍK.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, těšíme se na Vaší odpověď a případnou spolupráci. V opačném případě se Vám omlouváme, že jsme využili tento kontakt na Vás.

S pozdravem Hasalová
Místopředseda družstva

Spolupracujeme s těmito distributory:
Palmknihy
Kosmas
Ebux
Martinus

A prostřednictvím distributorů, se vaše e-kniha dostane na tyto prodejní weby:

palmknihy.cz
alza.cz
eBux.cz
kosmas.cz
bux.sk
martinus.cz
martinus.sk
knihcentrum.cz
knihydobrovsky.cz
o2knihovna.cz
knihy.abz.cz
eKnihovna.cz
dobra-kniha.cz
Artforum.sk
UniKnihy.sk
Zachej.sk


 

© 2014 – 2024 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz. Stránky archivované Národnou knižnicou SR.