header image

 
 

Zóna Padajúcich hviezd

Zóna Padajúcich hviezd je spoločná sekcia pre tieto tri, voľne previazané romány:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všetky patria do rozsiahleho fiktívneho univerza Something in the sky alebo Padajúce hviezdy. Vyvinuli sa z rovnakého dejového základu, vybrali sa však osobitnými smermi. Dejovo na seba nenadväzujú, ale spájajú ich isté podobnosti medzi ich príbehmi, dejiskami a postavami.

Univerzum Padajúce hviezdy je obrovské. Okrem tejto trojice kníh zahŕňa ešte prinajmenšom šesť nenapísaných titulov. Ide o moje hlavné a najrozsiahlejšie fiktívne univerzum. Zrodilo sa čiastočne v dôsledku havárie raketoplánu Columbia.

Fakty k téme spoločné pre všetky tri knihy:Zóna Padajúcich hviezd


Napísať odpoveď

Tip 1: Aby ste predišli možnej strate komentára pri posielaní, napíšte si ho, prosím, do textového editora a sem ho iba prekopírujte.

Tip 2: Pred odoslaním obnovte CAPTCHA príklad stlačením na šípky napravo.

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Časový limit vypršal, obnovte prosím CAPTCHA príklad.


 

© 2014 – 2024 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz. Stránky archivované Národnou knižnicou SR.