header image

 
 

Beseda v Kremnici 16. 3. 2017

16. marca, počas Týždňa knižníc, som prišla do Knižnice Jána Kollára v Kremnici, aby som predstavila svoje knihy a podiskutovala o nich. Najmä s gymnazistami, no podujatie bolo otvorené aj pre verejnosť. Napriek maturitnému týždňu sa sála naplnila. Nula kelvinov a Večnosť omylov boli predstavené aj s čítaním úryvkov, druhé čítanie sprevádzal aj audiovizuálny doprovod. Diskutujúcich zaujal najmä netradičný spôsob, akým moje romány vznikajú – po úryvkoch, bez predchádzajúceho konceptu deja.

Fotografie sú publikované s láskavým povolením Lucie Fronkovej.

Záznam v kronike…

Zaplnená čitáreň

Diskusia s publikom

Rozprávanie o mojej prvej vydanej knihe

Na záver zopár podpisov

 

Mohlo by vás zaujímaťFotoalbum


Napísať odpoveď

Tip 1: Aby ste predišli možnej strate komentára pri posielaní, napíšte si ho, prosím, do textového editora a sem ho iba prekopírujte.

Tip 2: Pred odoslaním obnovte CAPTCHA príklad stlačením na šípky napravo.

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Časový limit vypršal, obnovte prosím CAPTCHA príklad.


 

© 2014 – 2024 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz. Stránky archivované Národnou knižnicou SR.