header image

 
 

Trvanlivé adventné vence

Informujte sa ohľadom predaja.

Advent 2016

Šiškový trvalý veniec, ktorý možno použiť aj po ďalšie roky. Vymieňajú sa iba sviečky. Povrch má posypaný práškovými trblietkami. Podobným štýlom, len bez sviečok a trblietok, mám spravené aj dva vence na hroby.

Šiškový trvalý veniec, ktorý možno použiť aj po ďalšie roky. Vymieňajú sa iba sviečky. Povrch má posypaný práškovými trblietkami. Podobným štýlom, len bez sviečok a trblietok, mám spravené aj dva vence na hroby.

Advent 2017

Malý šiškový „zasnežený“ veniec. Jednoduchá výroba, dlhodobá trvanlivosť.

Jemný, krehký, ale pri vhodnom zaobchádzaní trvanlivý veniec. Variácia na predošlá veniec, ktorý je namiesto hviezdičiek prizdobený konárikmi trnky, mašľami a strieborným leskom.

Netradičný veniec z machu a borovicovej kôry, prizdobený zlatou trblietkou, trblietavými šiškami a ozdobami.

Netradičný trvanlivý veniec upletený z konárikov nastriekaných nazlato a dozdobených hviezdičkami

Ešte krajší je možno bez hviezdičiek

Advent 2018

Veniec „zasnežené konáre“. Sneh je imitovaný akrylovou farbou a náterom tenkej vrstvy striebornej trblietky.

Veniec „kôrovec“: základom tohto neobyčajného adventného venca je opadaná borovicová kôra – borka – pritavená na hrubšom polystyrénovom kruhu. Dozdobujú ho guličky z pravého skla, vlastnoručne odliate a trblietkou natreté voskové ozdôbky (3x hviezdička, raz mesiačik), malé hviezdičky, šišky smrekovca, sekvoje, dúglasky, borovice, plody orecha vlašského aj orecha Juglans cinerea – všetko natreté zlatou trblietkou.

Opäť zlato trblietavý, tentoraz výlučne zo šišiek

Na moje pomery netradičný veniec so vzorovanými sviečkami, drevenými ozdôbkami, umelými bobuľami a prírodnými konárikmi, machom a lišajníkom.

Advent 2020

Vyrobený na zákazku. Myslela som, že požadovaný zlatý veniec + zelené sviečky nie je dobrý nápad. Ale napokon to nebolo až také zlé.

Advent 2021

Adventný veniec so zasneženou krajinkou je mojím najväčším adventným vencom, aký som kedy vyrobila. Našťastie nevydrží iba jednu sezónu. Znázorňuje domček na samote a jeho „panstvo“ – plot, pripravenú kopu dreva, a listnatý aj ihličnatý les trošku ďalej. V lesoch sa ukrýva kŕmidlo pre srnky.

Vyspelejší adventný zasnežený šiškový veniec (v porovnaní s adventom roku 1917) sa stal jedným z mojich najpredávanejších kúskov.

Mohlo by vás zaujímaťMoja sezónna výzdoba Moja výtvarná tvorba


Napísať odpoveď

Tip 1: Aby ste predišli možnej strate komentára pri posielaní, napíšte si ho, prosím, do textového editora a sem ho iba prekopírujte.

Tip 2: Pred odoslaním obnovte CAPTCHA príklad stlačením na šípky napravo.

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Časový limit vypršal, obnovte prosím CAPTCHA príklad.


 

© 2014 – 2023 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz. Stránky archivované Národnou knižnicou SR.