header image

 
 

Snehové výtvory

Väčšina fotografií bola po prvýkrát zverejnená na www.enigma.sk 8. 2. 2013

Keď je vhodné počasie (veľa správne odmäknutého snehu), lopata a chuť, krátim si čas aj takto. Fotografie z rokov 2003-2017.

Kockatý snehuliak – kockuliak

Mačka brúsiaca si pazúry na strome

Raketoplán v celej štartovacej zostave (Orbiter + ET + SRB)

Topiaci sa kôň

Vlk

Predveľkonočný zajac

Jeleň a moja malá sestra

Jeleň a moja malá sestra

Stegosaurus

Veveričky

Morská panna

Družicový stupeň raketoplánu na príhodnom mieste

Macko_upraveny

Medveď

Kríženec guľového snehuliaka s kockovým

Kríženec guľového snehuliaka s kockovým

Lunárny modul kozmickej lode Apollo

Lunárny modul kozmickej lode Apollo

Lunárny modul po dvoch týždňoch - pribudla informačná tabuľa a vystupujúci astronaut

Lunárny modul po dvoch týždňoch – pribudla informačná tabuľa a vystupujúci astronaut

Vestonická venuša

Mohlo by vás zaujímaťMoja výtvarná tvorba


Napísať odpoveď

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentárov: 4     Upozornenia: 0

Autor Tomi Lee TRNíK Po jan 30th 2017 at 8:02 pm  

uff, toľko vecí zvládaš, až prudko neuveriteľné, začínam veriť v reinkarnáciu:) Stegosaurus maximus TOP. Apropo, nabudúce skús experimentovať s farbami, napríklad okolo toho Stegosaurusa nasypať popol, alebo použiť nejaké prírodné farbivo ako kečup, keď vytvoríš veľké gýčové zlomené srdce:) a pod to popolom napíšeš: „Ďakujem SVK muž!“

Autor Adhara Po jan 30th 2017 at 10:27 pm  

Ďakujem. Dúfam, že si si všimol aj rozpätie rokov, z ktorých sú fotky, čiže je jasné, že som to nepostavila za večer. :-) Bežne dám len jeden takýto kúsok ročne, len z roku 2013 sú tri, lebo som bola vtedy nezamestnaná a zároveň napadlo veľa snehu.
Farbivo sa prieči môjmu vkusu, mám rada, keď je stavba taká čistučká bielučká. Preto tiež veľmi nerada používam konáriky, uhlíky a iné bežné „výzdoby“ snehuliakov (mrkva v tlame zajaca je výnimkou). A to s tým SVK mužom som nejako nepochopila. :-)

Autor Tomi Lee TRNíK Ut jan 31st 2017 at 11:40 am  

všimol, ale aj som si všimol romány, blogy, wikipediu atd… _ _ _ ironické poďakovanie SVK (slovenským) mužom je narážka na tvoje skúsenosti s nimi na webe:)

Autor Adhara Ut jan 31st 2017 at 12:44 pm  

Ale urobiť z toho zlomené srdce mi pripadá trochu prehnané. :-) Srdce vie skôr zlomiť ten, čo sa správa milo, príkladne, a potom sa zmení na chrapúňa. Hentí sa správali ako chrapúni už od začiatku, preto mi nemohli nič zlomiť. :-)


 

© 2014 – 2017 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz.