header image

 
 

Letné vence

Niektoré sú na predaj, iné sú už predané.

 

Leto

Neskorý jarný/skorý letný veniec. Kvety do neho som si vyrábala sama. Môžete si ho vyrobiť aj vy podľa návodu tu.

Neskorý jarný/skorý letný veniec v štýle „obilné pole a jeho buriny“. Kvety do neho som si vyrábala sama. Môžete si ho vyrobiť aj vy podľa návodu tu.

A vylepšenie po troch rokoch. Pre farebnú úplnosť pribudli harmančeky.

Po rokoch vznikla aj predajná verzia. Teda, skôr jediný exemplár. Napokon sa nevyrábal omnoho jednoduchšie.

A čo tak bez tej pšenice? Len čisto kvitnúce buriny obilných polí…

Trochu gerber

Čo rastie v júli pri ceste? Čakanky, púpavovce a povoje. Tak prečo z nich nespraviť veniec? Povoje sú, netradične, z obstrihaných dúglaskových šišiek, zvyšné dva druhy z borovice lesnej. Čakankám som vyrobila dokonca aj ich typické stonky. Z konárikov smrekovca.

Neskorý letný veniec. Polystyrénový kruh bol natretý lepidlom a posypaný pieskom. Na tento podklad som pritavovala mušličky z pobreží Holandska a Írska.

Neskorý letný veniec. Polystyrénový kruh bol natretý lepidlom a posypaný pieskom. Na tento podklad som pritavovala mušličky z pobreží Holandska a Írska.

Ďalší veniec v štýle pláže – tentoraz aj s pieskom.

Tretí plážový venček obsahuje všetko, čo na plážach bežne býva.

Šiškový veniec v štýle slnečníc vyrobených z borovice čiernej

Na strete leta a jesene – šiškový veniec s mochyňami. Borovica lesná sa v úlohe kvietku ukazuje byť prirodzene slnečniciam podobnejšia.

Mohlo by vás zaujímaťSezónne vence Moja výtvarná tvorba


Napísať odpoveď

Tip 1: Aby ste predišli možnej strate komentára pri posielaní, napíšte si ho, prosím, do textového editora a sem ho iba prekopírujte.

Tip 2: Pred odoslaním obnovte CAPTCHA príklad stlačením na šípky napravo.

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Časový limit vypršal, obnovte prosím CAPTCHA príklad.


 

© 2014 – 2019 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz.