header image

 
 

Motívy mojich literárnych diel

Kniha cierna diera.phpI keď zastávam názor, že tvorba jedného autora je kvalitná až vtedy, ak je dostatočne pestrá, aj v mojich prácach možno nájsť – zväčša nezávisle na sebe – rozličné opakujúce sa motívy, myšlienky, ktoré si zaslúžia zdôraznenie, a témy, ktoré ma priťahujú. Tu je ich výpis spolu s dielami, v ktorých ich môžete objaviť. Azda pomôžu nádejným čitateľom vo výbere textu podľa ich gusta.

Príbehy sú vymenované od najstaršieho zaznamenaného po najnovší.

Človek versus spoločnosť

Človek versus človek

Človek versus príroda

Mohlo by vás zaujímaťMoja literárna tvorba


Napísať odpoveď

Tip 1: Aby ste predišli možnej strate komentára pri posielaní, napíšte si ho, prosím, do textového editora a sem ho iba prekopírujte.

Tip 2: Pred odoslaním obnovte CAPTCHA príklad stlačením na šípky napravo.

Povolené XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vymazané budú komentáre, ktoré obsahujú spam, nadávky alebo osobné útoky, porušujú zásady slušného správania, vôbec nesúvisia s témou či s komentármi pod ňou, alebo sú presnou kópiou nejakého z predošlých komentárov.

Hodnotu píšte ako číslo, nie slovom * Časový limit vypršal, obnovte prosím CAPTCHA príklad.


 

© 2014 – 2019 Jana Plauchová. S výnimkou materiálov z Wikimedia Foundation všetky práva vyhradené. Kontakt na autorku: adhara (zavináč) volny.cz.